O NAS

BANDA ŁYSEGO


to coverband z Warszawy i okolic. Gramy razem już kilkanaście lat występując na różnych imprezach i eventach w całym kraju, szerząc i propagując muzykę rockową i rockandrollową. Przyjęliśmy za właściwą Bandzie nomenklaturę napadów koncertowych i jak na razie nasi klienci dobrze rozumieją zamysł, istotę a przede wszystkim dystans do tego co robimy. Bo można robić profesjonalnie i z uśmiechem. Tak jak my. ... więc jeżeli coś się kroi... ... daj się napaść!

słów o nas kilka...

Ten kto nas zna - wie, że można z nami wszystko...(prawie) :)
Ci którzy nas nie znają - często na początku nie mają zaufania do czterech nieznajomych gości, którzy wyglądają tak jak wyglądają ... no i jeszcze ta nazwa... "co to będzie grane...ło matko!?"

Ale podobno wystarczy spędzić z nami kilka chwil (tak słyszeliśmy...) by opory runęły, bariery opadły i byśmy się poczuli w swoim towarzystwie jak byśmy znali się od szkoły podstawowej... - (co najmniej!).  Zarażonych Bandą Łysego i muzyką przez nas prezentowaną jest na świecie coraz więcej i mamy nadzieję, że ten proceder będzie rozwijał się jak najdłużej.
Staramy się grać muzykę z zakresu rocka i rockandrolla i nieść ludziom dźwięki znane z dzieł muzycznych największych ikon rocka, - ...no - może trochę je przerabiając na swoja nutę.
Nie staramy się być lepsi niż możemy, mądrzejsi niż jesteśmy i piękniejsi niż chcemy.
Jesteśmy chyba po prostu nienormalnie normalni - i to, obok muzyki jaką gramy - chyba największa nasza zaleta :D


Marcel - Banda Łysego

Marcel

BANDA ŁYSEGO - WOKAL, GITARY, HARMONIJKA USTNA
…założyciel i mózg organizacji. Bezkonfliktowo-stanowczy charakter, doświadczony w wielu sytuacjach scenicznych i życiowych. W Bandzie odpowiedzialny za plan taktyczny i rozpracowanie każdego napadu. Jedna z ulubionych prawd w które wierzy to słowa własnego ojca: “jak się nie spocisz, to sie nie nauczysz”. Nie znosi chamstwa, wiochy, dresiarzy-kozaków i piwa z sokiem. Po zakończeniu kariery muzycznej (w roku 2097) ma plan zostać politykiem… …i w końcu cos zarobić :)

Rogal - Banda Łysego

Rogal

BANDA ŁYSEGO - CHÓRY, GITARY
...podpora zarówno muzyczna jak i mentalna zespołu...
Obecnie nie ma takiego napadu w trakcie którego nie obezwładnił by kogoś swoją solówką a mięsiste brzmienie jego przesterów i gitar wywołuje paraliżującą przyjemność u słuchających, którą Rogal bezlitośnie wykorzystuje czerpiąc inspirację do kolejnych wymuszeń. Właściciel studia nagrań. W zaciszu domowego ogniska oddaje się swoim ulubionym zajęciom (oglądanie programów kulinarnych oraz starych westernów)
Na koncertach uwielbia być oświetlany czarnym światłem... :)

Paweł - Banda Łysego

Paweł

BANDA ŁYSEGO - GITARA BASOWA
...poczciwa basowa dusza o szlacheckich korzeniach, wyciskająca ze swojej "basófki" solidne i pełne krasy dżwięki znane już z opowiadań pradziadów. Do Bandy dołączył jeszcze jako dziecko, zupełnie nieświadomie, głównie ze względu na miejsce zamieszkania i do dziś jest poszukiwany za oszustwa i matactwa na strunie G.  W obecnej chwili jako filar sekcji rytmicznej, jest podporą każdego naszego napadu. Na co dzień w zespole pełni rolę najmłodszego z najdłuższym instrumentem...

Paweł - Banda Łysego

Filip

BANDA ŁYSEGO - PERKUSJA, INSTRUMENTY PERKUSYJNE
...na scenie wyposażony w imponujący zestaw perkusyjny i swój tajemniczy... ...latający dywan, wprawia w zachwyt i zdumienie słuchaczy w każdym wieku. W Bandzie piastuje zaszczytne stanowisko specjalisty od rozbojów i napadów z pałką w ręku. Amator wycieczek rowerowych, lubi obejrzeć dobry koncert przy zimnym piwku lub szklaneczce wybornej whisky... Miejsce zamieszkania: Włochy...

Brak możliwości komentowania

  • BANDA ŁYSEGO - That's All right mama (Elvis Presley cover)
    BANDA ŁYSEGO - Im' believer (The Monkeeys cover)
    BANDA ŁYSEGO - Venus (Shockin' Blue cover)