ROCKOWE WESELE

ROCKOWE WESELE ...


dlaczego rockowe wesele...?
...bo wymyśliliśmy sobie kiedyś, że jeśli ktoś nie przepada za skocznymi i jurnymi melodiami z cyklu "Agro-Dance" - to nie znaczy, że nie chciałby pobawić się na swoim własnym przyjęciu z okazji własnego ślubu ...

Dlatego powstał projekt tzw. Rockin'Wedding - Rockandrollowych Przyjęć Weselnych z Bandą Łysego.

Zachowujemy standardowe momenty imprezy weselnej - powitanie, życzenia, chwila dla rodziców, oczepiny...
ale wygląda...a przede wszystkim brzmi to trochę inaczej niż na zwykłym oklepanym weselu...

Banda Łysego - logo wedding

  W naszym repertuarze znajdziecie covery dzieł Hendrixa, Stonesów, AC/DC, Cockera, Elvisa, Perfect, Dżem, Lady Pank, Breakout itp. Mamy na koncie na pewno zahaczający o setki licznik takich imprez, z których każda następna to nowe wyzwanie, nowe doświadczenie a na pewno nowa przyjemność zrobienia tego dla Was w tak ważnym dniu.

NAPADY NA PRZYJĘCIA WESELNE PROPONUJEMY W DWÓCH WERSJACH:

BANDA ŁYSEGO
proponujemy Bandę Łysego, która przez kilka ładnych godzin na Waszej imprezie robi co może za pomocą gitar i rockandrolla, byście dostali odcisków na stopach i chrypy w gardle na następne kilka tygodni, a okolica w której odbyło się Wasze Przyjęcie zapisała to w księgach dla potomności jako przykład dziewiątego cudu świata...
 
Banda Łysego zespół na rockowe wesele 1
BANDA ŁYSEGO + DJ
rozszerzamy naszą ofertę napadową o DJ - on uzupełnia nasz rockowy repertuar najbardziej tanecznymi kawałkami wszelkich epok i styli tanecznych jakie sobie Państwo mogą wymarzyć. Ta opcja jest doskonałym rozwiązaniem w sytuacji gdy przekrój gustów muzycznych gości na Przyjęciu Weselnym jest - krótko mówiąc - różny, i nie każdy będzie do końca zadowolony z "tanecznej muzyki rockowej" którą ma w swoim repertuarze Banda Łysego.
 
Banda Łysego zespół na rockowe wesele 2
Jeśli zatem chcecie przeżyć niezapomniane chwile i w rockandrollowym klimacie zrobić to razem z nami w ten szczególny dla Was dzień - czekamy na kontakt od Was! Jesteśmy do dyspozycji! Dajcie sie napaść!!!
ZAPRASZAMY

Brak możliwości komentowania

  • BANDA ŁYSEGO - That's All right mama (Elvis Presley cover)
    BANDA ŁYSEGO - Im' believer (The Monkeeys cover)
    BANDA ŁYSEGO - Venus (Shockin' Blue cover)